Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Ze świata
Live Chat Software
Lotos Paliwa

OPEC+ rozważa zwiększanie dostaw

e-petrol.pl
2021-10-01 / 08:51
OPEC+ rozważa zwiększanie dostaw

Grupa producentów współpracująca w ramach formatu OPEC+ rozważa wyjście poza dotychczasową umowę, aby zwiększyć wydobycie o 400 tys. baryłek dziennie. Decyzja może zostać podjęta podczas spotkania w przyszłym tygodniu, podają źródła.

Organizacja Krajów Eksportujących Ropę Naftową i sojusznicy, uzgodniła w lipcu zwiększenie produkcji o 400 tys. W poniedziałek spotyka się, aby dokonać przeglądu swojej polityki produkcji. Cztery źródła OPEC+ stwierdziły, że dodanie większej ilości ropy było rozważane jako jeden ze scenariuszy, ale żadne nie podało szczegółów dotyczących wolumenów ani miesiąca. Inne źródło OPEC+ zasugerowało, że możliwym scenariuszem jest wzrost o 800 tys. baryłek dziennie przez jeden miesiąc, z zerem w następnym miesiącu.

Najbliższym miesiącem, w którym może nastąpić zmiana decyzji odnośnie kwot wydobycia jest listopad, bowiem ustalenia na październik już zapadły.
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.