Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Ze świata
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Orlen w Niemczech otworzył kolejną stację paliw

e-petrol.pl
2021-09-06 / 09:54
Orlen w Niemczech otworzył kolejną stację paliw

PKN Orlen uruchomił w Niemczech szóstą stację pod marką Orlen. Jest to realizacja zaplanowanej strategii umacniania pozycji i rozpoznawalności koncernu na zagranicznych rynkach. W prowadzonym procesie jednolicenia wizerunku sieci wszystkie stacje koncernu w Niemczech, Czechach i na Słowacji mają już w nazwie Orlen.

Po zakończonym procesie cobrandingu zagranicznych stacji, Orlen wszedł w fazę rebrandingu, która obejmuje również rynek niemiecki. W Niemczech w sieci koncernu działa łącznie 586 stacji, zlokalizowanych we wszystkich landach. Do końca 2021 roku zostanie otwarta stacja wyłącznie pod marką Orlen w Sylt, a w pierwszej połowie 2022 roku kolejne w Solingen, Hollenstedt, Zehlla-Mehlis i Cuxhaven-Altenwalde. Na początku 2023 roku pod marką Orlen działać będzie też stacja w Trier.

W ciągu ostatnich 10 lat koncern zainwestował w Niemczech ponad 300 mln euro, głównie w modernizację i rozwój sieci stacji paliw.
Słowa kluczowe: Orlen, Orlen Deutschland
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.