Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Ze świata
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Orlen Serwis utworzył w Czechach spółkę zależną

e-petrol.pl
2019-12-18 / 09:36
Orlen Serwis utworzył w Czechach spółkę zależną

Grupa Orlen poinformowała w komunikacie, że Orlen Serwis z Grupy Orlen utworzył w Czechach spółkę zależną - Orlen Service Ceska republika s.r.o. z siedzibą w Litvinowie, która ma odpowiadać za rozwój działalności na rynku czeskim oraz zacieśnienie współpracy z takimi podmiotami jak Unipetrol Litvinov i Spolana Neratovice.

Utworzenie spółki zależnej w Czechach przełoży się na stworzenie kolejnego scentralizowanego ośrodka zagranicznego w ramach Grupy Orlen o wysokich, specjalistycznych kompetencjach technicznych.

Orlen Serwis ocenił, że funkcjonowanie czeskiej spółki zależnej przyczyni się do usprawnienia procesu zarządzania obszarem remontów w ramach Grupy Orlen. Ponadto będzie też okazją do transferu specjalistycznej wiedzy i doświadczeń.

Orlen Serwis to podmiot zależny PKN Orlen, specjalizujący się w utrzymaniu ruchu instalacji przemysłowych, obsłudze urządzeń i instalacji, a także w prowadzeniu remontów oraz usługach diagnostyczno-pomiarowych.  
Słowa kluczowe: Orlen Serwis

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu