Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Ze świata
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Więcej Orlenu na Słowacji

e-petrol.pl
2019-12-17 / 09:31
Więcej Orlenu na Słowacji

Na terytorium naszego południowego sąsiada Orlen posiada 10 stacji - 8 ze sprzedażą pozapaliwową oraz 2 samoobsługowe w formacie Benzina Expres. W 2020 roku sieć ma się jeszcze powiększyć.

Jak informuje koncern słowacka sieć Orlenu sprzedała blisko 3 mln litrów paliwa Verva i Efecta pochodzącego z czeskich rafinerii.

- Przyszły rok będzie czasem pozyskiwania kolejnych obiektów oraz ujednolicania standardów stacji włączanych do naszej sieci. W ciągu kilku lat chcemy należeć do liderów rynku detalicznego na Słowacji – ogłosił Tomasz Wiatrak, Prezes Zarządu Unipetrol.

W planach na przyszłość istotne miejsce zajmuje m.in. wdrażanie formatu Stop Cafe, z szeroką ofertą gastronomiczną. Jest to element standaryzacji z dotychczasowymi sklepami obecnymi na rynku polskim i czeskim.

Na stacjach są także obecne polskie napoje, artykuły spożywcze, oleje i płyny eksploatacyjne. Ma to zdaniem prezesa Daniela Obajtka wzmacniać pozycję koncernu i budować postrzeganie Polski za granicą.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu