MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!

Na stacji AVIA w Wielkopolsce działa całodobowo sklep SPAR

Grupa Unimot poinformowała, że we wrześniu otworzyła stację paliw AVIA w Wysogotowie pod Poznaniem z supermarketem SPAR czynnym całodobowo przez 7 dni w tygodniu.

Na stacji AVIA w Wysogotowie wdrożono duży, marketowy format SPAR. Powierzchnia sali sprzedażowej wynosi ponad 250 m kw., a w ofercie znajduje się prawie pięć razy więcej produktów niż w funkcjonującym dotąd na stacjach AVIA, formacie SPAR Express. Nowa stacja paliw AVIA jest zlokalizowana przy ulicy Bukowskiej, w pobliżu trasy ekspresowej S11, S5 oraz autostrady A2, co czyni ją szczególnie atrakcyjną dla posiadaczy karty flotowej AVIA Card, osób wjeżdżających i wyjeżdżających z Poznania czy korzystających z lotniska Ławica, a także odwiedzających pobliską giełdę samochodową.

W komunikacie prasowym Robert Nowek, dyrektor zarządzający siecią AVIA w Polsce i w Ukrainie w Grupie Unimot mówi, że wdrożenie nowego formatu handlowego na stacji paliw to rezultat świetnie układającej się współpracy między zespołami SPAR i AVIA.

Na stacji w Wysogotowie poza zrobieniem zakupów, także w niedziele, można skorzystać z pełnej oferty gastronomicznej, ze świeżymi produktami i restauracją. Na terenie obiektu mieści się także druga restauracja, prowadzona przez zewnętrzną firmę. Obiekt jest przystosowany technicznie do obsługi samochodów osobowych i ciężarowych. Na stacji paliw AVIA w lokalizacji Poznań–Wysogotowo znajduje się także stacja ładowania samochodów elektrycznych oraz myjnia automatyczna i myjnia ręczna (6 stanowisk), ponadto odkurzacze i kompresor.

W komunikacie podano, że liczba sklepów SPAR Express na stacjach paliw AVIA wzrosła do 45. Od maja do września otwarto placówki w Rększowicach, Pilchowicach i Kamyku (woj. śląskie), Częstochowie przy ul. Dębowej, Tarnowie przy ul. Spokojnej, Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Poznańskiej, miejscowości Chojny (woj. wielkopolskie) oraz w Łodzi przy ul. Rzgowskiej. Wszystkie sklepy oferują kawę oraz ciepłe dania, kanapki i zapiekanki w strefie Eat&Go. 
Słowa kluczowe:

Raport - Polski Rynek Paliw 2022/2023

Rynek paliw Polsce w latach 2022 i 2023 przechodził dynamiczne zmiany, dlatego w najnowszej edycji Raportu przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych informacji, analiz cenowych i prognoz na rok 2024. 

Raport - Polski Rynek Paliw 2022/2023
Pozostałe aktualności
Brytyjskie sankcje dla firmy ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Brytyjskie sankcje dla firmy ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Cztery firmy ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zostały objęte brytyjskimi sankcjami za naruszenie pułapów cenowych ustalonych dla rosyjskiej ropy.

Warszawa podpisała umowę na 12 sztuk autobusów elektrycznych

Warszawa podpisała umowę na 12 sztuk autobusów elektrycznych

Zarząd Transportu Miejskiego podpisał umowę z firmą Solaris na zakup 12 sztuk 18-metrowych autobusów elektrycznych. Inwestycja jest finansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Arabia Saudyjska obniży ceny głównego gatunku ropy naftowej dla Azji

Arabia Saudyjska obniży ceny głównego gatunku ropy naftowej dla Azji

W styczniu 2024 r. Arabia Saudyjska po raz pierwszy od siedmiu miesięcy obniży cenę ropy naftowej - odmiany Arab Light dostarczanej do Azji.

Astana zmniejszy wydobycie

Astana zmniejszy wydobycie

Ministerstwo Energii Kazachstanu podkreśliło, że kraj wywiąże się ze wszystkich zobowiązań zatwierdzonych na ostatnim spotkaniu OPEC+. Na początku 2024 r. Kazachstan będzie produkował 1,468 mln baryłek ropy dziennie.

Międzynarodowa Organizacja Morska ONZ wprowadza nowe ograniczenia

Międzynarodowa Organizacja Morska ONZ wprowadza nowe ograniczenia

Międzynarodowa Organizacja Morska ONZ (IMO) przyłączyła się do uchwały zakazującej transferu ropy ze statku na statek na pełnym morzu. W ten właśnie sposób działa ‘’flota cieni’’ przewożąca rosyjską ropę.

Ceny benzyny na dystrybutorach w USA najniższe od 11 miesięcy

Ceny benzyny na dystrybutorach w USA najniższe od 11 miesięcy

Według analityków ceny benzyny w USA są najniższe od stycznia, a do Bożego Narodzenia mogą spaść poniżej 3 dolarów za galon po raz pierwszy od 2021 roku, co powinno skłonić konsumentów w okresie świątecznych zakupów do większych wydatków.