MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!

Nowe stacje Circle K

Sieć stacji Circle K powiększyły się o kolejne punkty na mapie Polski. Pierwsza nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Garwolinie, w pobliżu drogi ekspresowej S17, a druga w Skawinie w pobliżu drogi krajowej nr 44.

Nowe stacje Circle K
Circle K

Na najnowszej stacji franczyzowej Circle K otwartej w Garwolinie, przy ul. Przemysłowej 45E kierowcy mogą zatankować wszystkie gatunki paliw, w tym także LPG. Stacja została wyposażona w szereg udogodnień, m.in. kompresor oraz odkurzacz, zaś dla użytkowników pojazdów ciężarowych przygotowano stanowiska tankowania Truck Diesel oraz parking TIR. Stacja jest czynna przez całą dobę.

Stacja w Skawinie, przy ul. Mickiewicza 37 również oferuje możliwość tankowania wszystkich gatunków paliw ma myjnię, kompresor oraz odkurzacz, zaś dla użytkowników pojazdów ciężarowych przygotowano stanowiska tankowania Truck Diesel. Także ta stacja jest czynna przez całą dobę.

Obie stacje zostały wyposażone zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon. Klienci tankujący na stacji mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K. W sieci Circle K w Polsce jest już blisko 400 stacji paliw.
Słowa kluczowe:
Pozostałe aktualności
Moce OZE na świecie przekroczą w tym roku 440 GW

Moce OZE na świecie przekroczą w tym roku 440 GW

Moce wytwórcze energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii (OZE) wzrosną w tym roku o 107 GW i przekroczą 440 GW - podaje Międzynarodowa Agencja Energetyczna (MAE) w swoim raporcie.

Indonezja chce przystosować rafinerie do ropy z Rosji

Indonezja chce przystosować rafinerie do ropy z Rosji

Indonezja nie chce być zależna wyłącznie od surowców z Bliskiego Wschodu i jest zainteresowana importem ‘’czarnego złota’’ z Federacji Rosyjskiej. W tym celu kraj zaplanował modernizację rafinerii.

ONGC zainwestuje w odnawialne źródła energii

ONGC zainwestuje w odnawialne źródła energii

Indyjska państwowa firma nie zamierza ograniczać inwestycji w produkcję węglowodorów, ale ma gotowość do 2023 roku wydatkować prawie 1 bilion rupii (nieco ponad 12 miliardów USD) na energię odnawialną.

Eni chce zwiększyć produkcję biopaliw

Eni chce zwiększyć produkcję biopaliw

Włoski koncern Eni zwiększa swoje zdolności w zakresie biorafinacji, a jednocześnie rozwija przedsięwzięcia rolnicze m.in. w Afryce i Azji w celu zabezpieczenia dostaw i zmniejszenia ryzyka nadmiernej zmienności na rynku towarowym.

Kanadyjski projekt Equinora opóźniony

Kanadyjski projekt Equinora opóźniony

Equinor opóźni pierwszy projekt dotyczący kanadyjskiej ropy głębinowej Bay du Nord nawet o trzy lata. Firma zdecydowała się na ten krok ze względu na rosnące koszty i niestabilne warunki rynkowe.

Ropa z Kazachstanu zastępuje rosyjską ropę w UE

Ropa z Kazachstanu zastępuje rosyjską ropę w UE

Kazachstan wyeksportował więcej swojej ropy do Unii Europejskiej w pierwszym kwartale 2023 roku niż rok temu, ponieważ zastąpił część dostaw z Rosji, podała agencja Reutera.