MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!

Nowe stacje Circle K

Sieć stacji Circle K powiększyły się o kolejne punkty na mapie Polski. Pierwsza nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Garwolinie, w pobliżu drogi ekspresowej S17, a druga w Skawinie w pobliżu drogi krajowej nr 44.

Nowe stacje Circle K
Circle K

Na najnowszej stacji franczyzowej Circle K otwartej w Garwolinie, przy ul. Przemysłowej 45E kierowcy mogą zatankować wszystkie gatunki paliw, w tym także LPG. Stacja została wyposażona w szereg udogodnień, m.in. kompresor oraz odkurzacz, zaś dla użytkowników pojazdów ciężarowych przygotowano stanowiska tankowania Truck Diesel oraz parking TIR. Stacja jest czynna przez całą dobę.

Stacja w Skawinie, przy ul. Mickiewicza 37 również oferuje możliwość tankowania wszystkich gatunków paliw ma myjnię, kompresor oraz odkurzacz, zaś dla użytkowników pojazdów ciężarowych przygotowano stanowiska tankowania Truck Diesel. Także ta stacja jest czynna przez całą dobę.

Obie stacje zostały wyposażone zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon. Klienci tankujący na stacji mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K. W sieci Circle K w Polsce jest już blisko 400 stacji paliw.
Słowa kluczowe:
Zwiększ swoją widoczność i sprzedaż w międzynarodowej sieci UTA!