MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!

Sieć Moya uruchomi aplikację na smartfony

Nowa aplikacja lojalnościowa sieci stacji Moya zostanie uruchomiona w kwietniu 2023 roku, poinformował w rozmowie z agencją ISBnews Andrzej Kondys, dyrektor ds. operacyjnych Moya, członek zarządu Anwimu. Dodał on, że na stacjach bezobsługowych Moya Express pojawią się kolejne sklepy.

Sieć Moya uruchomi aplikację na smartfony
Anwim

Kondys w rozmowie z ISBnews zapowiedział, że uruchomienie nowej aplikacji lojalnościowej ma nastąpić na początku II kwartału. Zastąpi ona dotychczasowe, fizyczne karty na okaziciela, których funkcjonalność ograniczała się do rabatu na paliwa. Nowy program lojalnościowy będzie miał w sobie element zbierania punktów wymienialnych na nagrody, podobnie jak większość innych programów tego typu, ale oprócz tego będą w nim także oferty ad hoc czy akcje organizowane na specjalne okazje. Kondys dodał, że aplikacja ma także umożliwiać płatności za paliwa bezpośrednio przy dystrybutorze, bez wchodzenia do sklepu. Docelowo z aplikacji ma korzystać kilkaset tysięcy kierowców.

W rozmowie z agencją ISBnews dyrektor ds. operacyjnych Moya Andrzej Kondys podzielił się też informacją, że testy funkcjonowania niewielkich sklepów na stacjach bezobsługowych Moya Express zakończyły się pozytywnie i w 2023 roku Anwim planuje uruchomić kolejne sklepy - kioski tego typu.

Jedną z korzyści z uruchomienia w takich miejscach sklepu z obsługą jest możliwość zainstalowania modułów LPG, które zgodnie z przepisami nie mogą funkcjonować na stacjach całkowicie bezobsługowych.