MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!
Jakość, pewność i dywersyfikacja dostaw gazu

Logo Orlenu na strojach siatkarzy, skoczków i piłkarzy

PKN Orlen poinformował, że przedłuża umowę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, a jako nowy właściciel Grupy Lotos przejmie jej zobowiązania sponsorskie i to właśnie marka Orlen pojawi się zamiast Lotosu na strojach m.in. reprezentacji piłkarzy i skoczków narciarskich.

Logo Orlenu na strojach siatkarzy, skoczków i piłkarzy
Reprezentacje Polski zarówno kobiet, jak i mężczyzn w siatkówkę przez kolejne cztery lata będą mogły liczyć na wsparcie płockiego koncernu. Marka Orlen – dalej będzie towarzyszyć zawodnikom i kibicom podczas najważniejszych wydarzeń siatkarskich w kraju i za granicą. PKN Orlen wspierał reprezentację mężczyzn w siatkówce m.in. podczas zakończonych właśnie Mistrzostw Świata.  

PKN podał w komunikacie, że zakończony w niedzielę turniej po raz kolejny potwierdził, że Polacy kochają siatkówkę. Podczas każdego meczu biało-czerwonych hale w Katowicach i Gliwicach były wypełnione do ostatniego miejsca, a doping polskich kibiców ponownie był tematem dyskusji mediów na całym świecie.

Orlen najprawdopodobniej zastąpi też Lotos na strojach piłkarzy i skoczków.  Koncern, jako nowy właściciel Grupy Lotos, stał się stroną zawartych wcześniej przez Grupę Lotos umów sponsorskich. Przejęta spółka od 2015 roku jest głównym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski, a w ramach umowy obowiązującej od 2018 roku wspiera też reprezentację piłkarzy do lat 21 i kobiet. Od dwóch dekad współpracuje z Polskim Związkiem Narciarskim, jesienią 2018 roku został jego sponsorem generalnym oraz sponsorem głównym konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle i Zakopanem. Grupa Lotos sponsorowała też Polski Związek Tenisowy, kolarski Tour de Pologne i kierowcę rajdowego Kajetana Kajetanowicza, wspólnie z pilotem Maciejem Szczepaniakiem tworzącego Orlen Rally Team.
MOYA więcej niż dobre paliwa

Pozostałe aktualności

Turcja zmniejszyła zakupy paliw z Rosji
Turcja zmniejszyła zakupy paliw z Rosji
W październiku Rosja dostarczyła do Turcji węglowodory o wartości 3,7 mld USD wobec 5 mld USD we wrześniu. Według wyników z października 2022 r. import rosyjskich paliw mineralnych, w szczególności węgla, ropy naftowej i gazu ziemnego, zmniejszył się o 25 proc.
Ryanair kupi zrównoważone paliwo od Shella
Ryanair kupi zrównoważone paliwo od Shella
Przewoźnik Ryanair podpisał w czwartek umowę z firmą Shell na dostawy zrównoważonego paliwa lotniczego. Linie chcą ograniczyć emisje, ale już wiadomo, ze nie będą w stanie sprostać wstępnym założeniom realizacji do 2030 roku 12,5 proc. lotów przy udziale zrównoważonego paliwa.
USA rozważają plany podwojenia pojemności do magazynowania oleju opałowego
USA rozważają plany podwojenia pojemności do magazynowania oleju opałowego
Biały Dom rozważa zwrócenie się do Kongresu o podwojenie ilości magazynowanego oleju opałowego w północno-wschodnich stanach, aby zgromadzić rezerwy na zimę, poinformowała w środę telewizja CNBC.
Stany Zjednoczone apelują o ostrożność w sprawie limitu cen
Stany Zjednoczone apelują o ostrożność w sprawie limitu cen
W środę administracja Bidena przerwała milczenie w związku z debatami Unii Europejskiej w sprawie limitu ceny rosyjskiej ropy ostrzegając, że ostatnio notowane ceny gatunku Urala w przedziale 52 USD za baryłkę nie odzwierciedlają realnych cen na bardzo nieprzejrzystym rynku.
Rząd Węgier analizuje cenę urzędową na paliwa
Rząd Węgier analizuje cenę urzędową na paliwa
Rząd Węgier podejmie decyzję o przedłużeniu maksymalnych cen paliw na podstawie informacji z koncernu naftowo-gazowego MOL.
Ropa z Wenezueli niebawem trafi do USA
Ropa z Wenezueli niebawem trafi do USA
Amerykańska firma Chevron do końca grudnia wyśle pierwszą partię wenezuelskiej ropy do Stanów Zjednoczonych – donosi agencja Bloomberg, powołując się na swoje źródła.