Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Unimot znacznie przyspieszył z uruchamianiem nowych stacji AVIA

e-petrol.pl/fot. Unimot S.A.
2021-12-03 / 09:54
Unimot znacznie przyspieszył z uruchamianiem nowych stacji AVIA

Grupa Unimot poinformowała w czwartek, że do sieci włączonych zostaje 13 kolejnych obiektów, w tym stacja w Zakopanem. Tym samym na początku grudnia w sieci AVIA zarządzanej przez Grupę Unimot działać będzie już 85 stacji.

Sieć podała, że poza stacją w Zakopanem włączono do niej stacje w Bielsku-Białej, Chełmku, Radzyniu Podlaskim, Żorach, Ogrodzieńcu, Olkuszu, Jarocinie, Krajewicach i Kiszkowie, a w ciągu najbliższych dni włączone zostaną również trzy stacje w województwie zachodniopomorskim – w Barwicach, Ramlewie i Bornem Sulinowie.

- Od kilku lat intensywnie pracujemy nad dotarciem do jak największej liczby kierowców, dlatego z każdym miesiącem sieć AVIA w Polsce rozszerza się o kolejne punkty. Stawiamy też na rozwój istniejących już stacji poprzez wprowadzanie naszego konceptu gastronomicznego i licznych udogodnień z tym związanych – mówi Robert Nowek, dyrektor zarządzający siecią AVIA w Polsce i na Ukrainie.

Końcówka 2021 roku to dla nas czas wytężonej pracy – otwieramy 13 nowych obiektów, w tym jeden z naszych flagowych punktów – w Zakopanem. Dzięki zaangażowaniu naszego doświadczonego zespołu, wykorzystującego wieloletnie doświadczenie w branży paliwowej, w grudniu w naszej sieci działać będzie ponad 90 stacji, a z początkiem 2022 roku chcemy przekroczyć liczbę 100 stacji AVIA w Polsce - dodał Nowek.

Najnowsza stacja AVIA w Zakopanem to pierwsza stacja paliw w granicach administracyjnych miasta Zakopane przy drodze krajowej 47 od strony Poronina. Wyposażona została w koncept gastronomiczny i posiada własny ogródek. Koncept Eat&Go klienci znajdą ponadto na stacjach w: Żorach, Chełmku, Radzyniu Podlaskim, Barwicach, Ramlewie i w Bornem Sulinowie.


Słowa kluczowe: Avia, UNIMOT S.A.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.