Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Sieć stacji Moya rozwija się planowo

e-petrol.pl/fot. Anwim
2021-11-24 / 09:47
Sieć stacji Moya rozwija się planowo

W 2020 roku w sieci Moya przybyło 60 obiektów – i na koniec grudnia było ich 300. W tym roku plan rozwoju miał zostać powtórzony i zdaniem członka zarządu spółki Pawła Grzywaczewskiego nie jest on zagrożony.

Agencja ISBnews podała, że obecnie w przypadku stacji Moya przekroczony został pułap 350 stacji i możliwe, że rezultat 60 stacji w tym roku zostanie przekroczony o kilka obiektów. Grzywaczewski zapowiedział, że w kolejnych latach spółka planuje utrzymać wysokie tempo rozwoju i podsumował, że sieć ma strategiczny plan osiągnięcia 500 stacji Moya na koniec 2024 r.

W kolejnych latach sieć liczy, że rocznie będzie jej przybywać ok. 50 stacji. Agencja ISBnews wylicza, że gdyby ten plan udało się zrealizować, najprawdopodobniej już w I połowie 2022 roku sieć Moya awansowałaby na piątą pozycję wśród największych sieci stacji w Polsce.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.