Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Ostrzeżenie przed oszustwami w sieci

e-petrol.pl
2021-11-23 / 09:39
Ostrzeżenie przed oszustwami w sieci

PKN Orlen apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i zgłaszanie spółce bądź organom ścigania fałszywych ogłoszeń oraz prób internetowych oszustw finansowych, w których wykorzystywane są ogłoszenia podszywające się pod koncern.

PKN Orlen w komunikacie podał, że fałszywe ogłoszenia, zachęcające najczęściej do inwestowania w akcje koncernu oraz jego projekty inwestycyjne, pojawiają się przede wszystkim na portalach społecznościowych, jak Facebook czy YouTube, a także na stronach internetowych i w mailingach. Dodano, że koncern wyjaśnił że ogłoszenia te wykorzystują bezprawnie nazwę, znaki firmowe i wizerunki przedstawicieli firmy oraz instytucji państwowych.

Koncern podał, że nie telefonuje do klientów z propozycją indywidualnych inwestycji i prosi o zachowanie szczególnej ostrożności i zgłaszanie fałszywych ogłoszeń oraz prób oszustw na adres media@orlen.pl lub właściwym organom ścigania.
Słowa kluczowe: PKN Orlen

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.