Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa
Na Stacji Paliw. Magazyn branżowych inspiracji

Okradli stację w Lęborku

e-petrol.pl
2021-11-17 / 09:48
Okradli stację w Lęborku

Na jednej z lęborskich stacji paliw mężczyźni wlali 330 litrów paliwa do przygotowanych wcześniej pojemników i odjechali bez zapłacenia. Kilka dni po tej kradzieży policjanci zatrzymali jednego z nich – 31-latka z powiatu słupskiego. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Lęborka, którzy pracowali nad sprawą kradzieży oleju napędowego o wartości prawie 2000 złotych, ustalili kto jest odpowiedzialny za to przestępstwo. Do kradzieży doszło w ubiegły poniedziałek na jednej z miejscowych stacji paliw. Sprawcy zatankowali 330 litrów paliwa i odjechali bez uiszczenia zapłaty. W piątek policjanci zatrzymali jednego z nich – 31-latka z powiatu słupskiego. Okazało się, że złodzieje zdążyli już sprzedać skradzione paliwo. Mundurowi znają tożsamość drugiego z nich i prowadzą czynności zmierzające do jego zatrzymania. Ustalają również komu sprawcy sprzedali olej napędowy.Słowa kluczowe: kradzież na stacji

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.