Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Circle K w Cieszynie z nowym konceptem Horizon

e-petrol.pl
2021-11-12 / 09:16
Circle K w Cieszynie z nowym konceptem Horizon

Sieć Circle K zarządza w Polsce ponad 380 stacjami paliw. Jej obiekt w Cieszynie, mieszczący się w sąsiedztwie galerii handlowej Stela oraz w pobliżu centrum przesiadkowego i dworca kolejowego, został poddany modernizacji i wyposażono go zgodnie z nowym konceptem Horizon.

Stacja mieszcząca się przy ulicy Kolejowej 8 jest czynna przez całą dobę. Po modernizacji została ona wyposażona zgodnie z konceptem Horizon. Wprowadza on nowy wystrój stacji, dzięki któremu klienci mogą skorzystać z oferty gastronomicznej lub po prostu odpocząć. 

Mając na uwadze trwającą pandemię, konieczność dystansowania społecznego, a także styl podróżowania części klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K, w tym na tej w Cieszynie, wprowadzono możliwość płatności za paliwo i myjnię z poziomu aplikacji smartfona.   

Firma Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. i prowadzi sieć ponad 380 stacji paliw na terenie całej Polski. Sieć ta obejmuje flagowe stacje własne, stacje segmentu ekonomicznego oraz stacje franczyzowe. Od 2012 r. właścicielem spółki Circle K Polska jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard Inc.(Couche-Tard), jedna z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego, w formacie convenience.  
Słowa kluczowe: Circle K

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.