Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Rozmowy z dostawcami na temat kolejnych etapów realizacji inwestycji Baltic Power

e-petrol.pl
2021-11-10 / 09:34
Rozmowy z dostawcami na temat kolejnych etapów realizacji inwestycji Baltic Power

Baltic Power – spółka odpowiedzialna za budowę pierwszej morskiej farmy wiatrowej PKN Orlen i Northland Power – organizuje kolejną konferencję dla firm zainteresowanych współpracą w zakresie dostaw potrzebnych do realizacji projektu – podał Orlen w komunikacie.

Inwestycje w morską energetykę wiatrową na Bałtyku są szansą na dynamiczny rozwój nowego sektora polskiej gospodarki. Grupa Orlen, jako jeden z liderów rozwoju projektów offshore wind chce maksymalnie angażować do ich realizacji polskie firmy i podmioty. 

Podczas konferencji w formule online, która odbędzie się w dniach 30 listopada – 2 grudnia jej uczestnicy zostaną poinformowani m.in. o aktualnym stanie przygotowań i harmonogramie inwestycji, poznają bliżej Partnera projektu – kanadyjską spółkę Northland Power oraz szczegółowe plany dotyczące każdego z siedmiu tzw. pakietów instalacyjnych składających na proces realizacji inwestycji. 

Dodatkowe informacje na temat konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.OffshoreMeeting2021.balticpower.pl

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.