Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Na samoobsługowej stacji Moya można kupić kawę i przekąski

e-petrol.pl/ fot. Anwim
2021-11-03 / 09:40
Na samoobsługowej stacji Moya można kupić kawę i przekąski

Anwim S.A. poinformował, że rozpoczął pilotaż rozszerzenia sprzedaży na stacjach samoobsługowych o produkty pozapaliwowe. Na stacji w Rumii, przy ul. Sobieskiego 18 (woj. pomorskie) został zainstalowany automat vendingowy, w którym można bezobsługowo zakupić m.in. wodę, napoje, słodycze czy produkty higieniczne.

Anwim S.A., właściciel marki Moya, zgodnie z zapowiedziami, rozwija format samoobsługowych stacji paliw, Moya express. Obiekt w Rumii został wyposażony w szafę vendingową, dzięki której klienci mogą zaopatrzyć się w produkty pozapaliwowe. Urządzenie zainstalowane na stacji w Rumii składa się z dwóch segmentów. Klienci mogą skorzystać także z napojów gorących, jak kawa, herbata i czekolada. To jednak nie wszystko, ponieważ na stacji można także uzupełnić zapasy płynu do spryskiwaczy.

- Niewątpliwymi zaletami samoobsługowych stacji paliw są niższe ceny, a także wyższy poziom bezpieczeństwa, który wynika z braku kontaktu z innymi osobami. Od teraz w punkcie Moya express w Rumii klienci mogą nabyć także produkty spożywcze, w tym gorące napoje. To jednak nie wszystko, ponieważ zainstalowaliśmy dystrybutor z płynem do spryskiwaczy, za pomocą którego można nalać ten środek bezpośrednio do zbiornika samochodowego. To nie tylko praktyczne rozwiązanie, lecz także ekologiczne, ponieważ eliminujemy drogie i trudne w utylizacji pojemniki – zapewnia Agata Stanicka, zastępca dyrektora operacyjnego w Anwim S.A.

Płatności w automatach vendingowych realizowane są wyłącznie bezgotówkowo, za pomocą kart płatniczych. Jeżeli testy nowego rozwiązania przebiegną pomyślnie, planowane jest rozszerzenie projektu na 14 kolejnych stacji Moya express.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.