Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Kradzież z włamaniem na myjnie bezdotykowe

e-petrol.pl
2021-10-22 / 09:51
Kradzież z włamaniem na myjnie bezdotykowe

Dwaj mężczyźni zatrzymani przez suchedniowskich i skarżyskich policjantów usłyszeli po sześć zarzutów kradzieży z włamaniami do bezdotykowych myjni samochodowych. Może grozić im nawet dziesięcioletni pobyt za kratkami.

Od początku października suchedniowscy i skarżyscy policjanci otrzymali kilka zgłoszeń o włamaniach do automatów na bezdotykowych myjniach samochodowych. W każdym przypadku zamaskowani sprawcy rozwiercali zamki i kradli z metalowych kaset pieniądze wrzucane przez klientów myjni. Policjanci wytypowali auto włamywaczy i po napotkaniu podejrzanego pojazdu postanowili skontrolować kierującego. Ten na widok radiowozu wjechał w ciemną ulicę, pozostawił auto i oddalił się.

Mundurowi ujawnili w pojeździe kominiarki i wiertła. Samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu, a stróże prawa rozpoczęli poszukiwania jego użytkownika. Ustalili, że może nim być wielokrotnie karany, 35-letni mieszkaniec gminy Łączna. Zarówno on, jak i jego 38-letni wspólnik z gminy Bodzentyn „działali” na terenie powiatu skarżyskiego oraz kieleckiego i ostrowieckiego.

Na posesji zamieszkałej przez 35-latka policjanci znaleźli jeszcze dwa pokaźne krzaki konopi, które trafią do laboratoryjnych badań. Dodatkowo śledczy ustalili, że obaj mają związek z kradzieżą kosiarki wartej 6000 złotych z terenu Skarżyska-Kamiennej.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty sześciokrotnej kradzieży z włamaniem do myjni. Dodatkowo 35-latek odpowie za kradzież kosiarki. Swoim działaniem spowodowali straty sięgające łącznie 20 000 złotych.
Słowa kluczowe: kradzież, myjnia bezdotykowa
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.