Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

AS24 Polska otwiera stację na skrzyżowaniu autostrad

e-petrol.pl/fot. AS24
2021-10-01 / 09:42
AS24 Polska otwiera stację na skrzyżowaniu autostrad

Na stacjach AS24 można tankować już w dwudziestu dziewięciu krajach Europy, w tym także w Polsce. Od niedawna także nieopodal Strykowa przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2. Nowa lokalizacja to dobry punkt na zatankowanie i wyruszenie w dowolnym kierunku po rozładunku lub załadunku towaru w zlokalizowanych nieopodal centrach logistycznych.

Centrum kraju, jest strategicznym miejscem na mapie Polski, dlatego trzydziesta druga stacja paliw AS24 Polska powstała właśnie w tej lokalizacji. Jak podała sieć AS24, jej najnowszy obiekt spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, do których przyzwyczaili się jej klienci na całym kontynencie.

- Stację AS 24 w Strykowie zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy zgodnie z oczekiwaniami klientów z branży transportowej. Do ich dyspozycji oddajemy szerokie stanowiska do szybkiego tankowania oleju napędowego i AdBlue. Pamiętaliśmy również o oszczędności czasu, dlatego dystrybutory na stacji dostosowaliśmy do obustronnego tankowania pojazdów do 1200 litrów w ramach jednej transakcji. Na kierowców czeka najnowszy i jeszcze bezpieczniejszy czytnik kart chipowych, dzięki któremu transakcje przebiegają bardzo sprawnie. Cieszę się, że naszą nową stację otwieramy właśnie tutaj - mówi Filip Mikosz z AS24 Polska.
Słowa kluczowe: AS24
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.