Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Orlen Skylight accelerator przyciągnął ponad 100 startupów

e-petrol.pl
2021-09-21 / 09:52
Orlen Skylight accelerator przyciągnął ponad 100 startupów

W I rundzie programu realizowanego przez PKN Orlen udział wzięło ponad 100 startupów z kraju i zagranicy. Ci przedsiębiorcy, którzy przejdą pozytywnie proces oceny potencjału technologicznego i biznesowego, zostaną zakwalifikowani do etapu pilotażowego.

Orlen Skylight accelerator skierowany jest do młodych technologicznych spółek z Polski i zagranicy, posiadających gotowe produkty i usługi, które można wdrożyć m.in. w obszarze produkcji petrochemicznej, energetyki odnawialnej, procesów wewnętrznych, obsługi klienta czy służących rozwojowi nowych usług.

Po zakwalifikowaniu się, przedsiębiorcy uzyskają oni dostęp zarówno do infrastruktury operacyjnej Grupy Orlen, a także wsparcie ekspertów koncernu i mentorów zewnętrznych.

Program wystartował w połowie lipca br. i będzie realizowany do maja 2023 roku. Zaplanowanych zostało 11 rund akceleracyjnych, w ramach których prezentowane będą nowe projekty technologiczne oraz biznesowe. Najbliższa runda rozpocznie się 20 września br.

PKN na stronie internetowej w zakładce Orlen Skylight Accelerator publikuje wykaz aktualnych wyzwań technologicznych oraz szczegółowe informacje o programie.
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.