Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Zatrzymano złodziei paliwa

e-petrol.pl
2021-09-13 / 09:53
Zatrzymano złodziei paliwa

Policjanci z ruchu drogowego w Łowiczu po pościgu zatrzymali złodziei paliwa. Mężczyźni zatankowali prawie 400 litrów oleju napędowego na dwóch stacjach paliw na łączną sumę ponad 2 tysięcy złotych, a następnie nie płacąc uciekli. Za te czyny grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Łowicka policja 8 września 2021 roku wieczorem otrzymała zgłoszenia z dwóch stacji benzynowych, na terenie powiatu, że nieznani sprawcy zatankowali paliwo do zbiorników, a następnie uciekli oplem nie płacąc rachunku. Najpierw zatankowali prawie 300 litrów oleju napędowego w rejonie autostrady A2, a następnie podjechali na kolejną stację paliw pod Łowiczem, gdzie również nie zapłacili tankując prawie 90 litrów oleju napędowego. 

Policjantom po pościgu udało się na obrzeżach Łowicza zatrzymać dwóch mężczyzn. Ustalono, że są to 21 i 27-letni obywatele Gruzji. Skradzione paliwo o łącznej wartości około 2 tysięcy złotych odzyskano i zabezpieczono. Usłyszeli już zarzuty. Teraz grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.