Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Ukradziono cysternę z paliwem

e-petrol.pl
2021-08-23 / 09:57
Ukradziono cysternę z paliwem

Łódzcy i pabianiccy policjanci zatrzymali na terenie Pabianic trzech mężczyzn, którzy ukradli cysternę wraz z 19 tys. litrami paliwa. Złodzieje trafili na trzy miesiące do aresztu i grozi im do 10 lat więzienia.

Zdarzenie miało swój początek w nocy z 16 na 17 sierpnia br. na terenie województwa śląskiego – podała Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi. Z terenu jednej z firm zniknął samochód ciężarowy typu cysterna.

Ciężarówka została odnaleziona przez policjantów już po kilku godzinach na opuszczonej posesji w centrum Pabianic. Była ukryta za zamkniętą bramą, pomiędzy wysokimi budynkami. Tuż obok stał bus z dużymi plastikowymi zbiornikami na paliwo. Złodzieje nie zdążyli jeszcze go przepompować i sprzedać. Na widok policjantów z Łodzi i Pabianic zaczęli uciekać. Po krótkim i dynamicznym pościgu dwóch mężczyzn w wieku 42 i 39-latek zostało zatrzymanych. Tego samego dnia kryminalni zatrzymali na terenie Łodzi także 63-letniego łodzianina, trzeciego ze sprawców.

Łączna wartość strat to ponad 210 tys. złotych. Wszyscy podejrzani byli wcześniej karani za podobne przestępstwa. Dzięki skutecznej i sprawnej współpracy policjantów z Łodzi i Pabianic skradziony samochód wrócił do prawowitego właściciela.
Słowa kluczowe: kradzież cysterny
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.