Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Budują się stacje paliw przy S3

e-petrol.pl
2021-07-21 / 09:58
Budują się stacje paliw przy S3

Przy ekspresowej trójce powstają 2 kolejne stacje paliw z restauracjami. Nowe stacje przy MOP-ach niedaleko Skwierzyny buduje koncern Lotos, a 47 km dalej, niedaleko Sulechowa, powstają 2 stacje paliw Circle K z restauracjami.

Kierowcy na drodze S3 narzekają na brak infrastruktury paliwowej. Przy ekspresowce między Zieloną Górą a Gorzowem najbardziej obleganymi stacjami paliw i restauracją są obiekty w Sulechowie. Słupy widać z daleka i dlatego wielu kierowców, zwłaszcza spoza lubuskiego, kieruje się tam aby zatankować. Ale żeby tam dojechać, trzeba zjechać z S3.

Miesiąc temu ruszyły prace przy budowie dwóch stacji Lotosu w Miejscach Obsługi Podróżnych Popowo niedaleko Skwierzyny. Stacje z restauracjami mają być gotowe do końca roku.

47 km dalej, niedaleko Sulechowa również powstają 2 stacje paliw z restauracjami. Na MOP-ach Kępsko, jeden z lubuskich przedsiębiorców, buduje stacje marki Circle K. Obiekty miały być otwarte w lipcu, ale inwestor musiał ze względu na braki materiałów budowlanych opóźnić otwarcie i stacje będą gotowe dopiero po wakacjach.

Dodatkowo na MOP-ach Marwice, za Gorzowem w kierunku Szczecina, w przyszłym roku powstaną stacje ładowania pojazdów elektrycznych.
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.