Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Stacja paliw Intermarché w Złocieńcu reaguje na błąd dostawcy paliw

e-petrol.pl
2021-06-10 / 09:42
Stacja paliw Intermarché w Złocieńcu reaguje na błąd dostawcy paliw

Na stacji paliw przy Intermarché w Złocieńcu, 2 czerwca br. około godziny 9.00, doszło do niezamierzonego zmieszania benzyny z olejem napędowym. Stacja prosi klientów, którzy wtedy tankowali paliwo, o kontakt.

W komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych stacja zwraca się z prośbą o pilny kontakt do wszystkich kierowców, którzy tankowali swoje pojazdy w środę, 2 czerwca br. od godziny 9.30 do godziny 13.30 na stacji paliw Intermarché w Złocieńcu. W tym dniu doszło do awarii z powodu błędu pracownika firmy przewozowej – Orlen Paliwa Sp. z o.o.

Natychmiast po ujawnieniu zdarzenia zbiorniki i instalacja zostały opróżnione z zanieczyszczonego paliwa i przywrócone do wymaganego normami stanu technicznego, a w kolejnym dniu stacja ponownie mogła normalnie działać.

Klienci, którzy ponieśli szkodę otrzymają wszelkie informacje dotyczące jej likwidacji. Jak zapewnia Aleksander Hołoga, kierownik Działu Stacji Paliw Intermarché, klientom, którzy zatankowali do swoich pojazdów wadliwe paliwo zostanie udzielona bezpłatna, fachowa pomoc w ramach ubezpieczenia spółki Orlen Paliwa.
Słowa kluczowe: Intermarché, Orlen Paliwa

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.