Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Bolid Alfa Romeo Racing ORLEN ponownie na stacjach

e-petrol.pl
2021-06-04 / 09:28
Bolid Alfa Romeo Racing ORLEN ponownie na stacjach

Dziś pojazd rusza w trasę, która potrwa przez dwa miesiące.

Analogiczną trasę promocyjną po Polsce bolid odbył w ubiegłym roku i jak podał płocki koncern, w ciągu czterech miesięcy obejrzało go pół miliona fanów w 9 miastach.

Zaangażowanie w Formułę 1 i współpracę z Robertem Kubicą traktujemy jako inwestycję. To jeden z naszych kluczowych projektów sponsoringowych, który wspiera działalność biznesową PKN ORLEN i buduje globalną rozpoznawalność marki. Tworzymy silny koncern multienergetyczny, który będzie skutecznie konkurował na międzynarodowych rynkach. Sponsoring sportowy wzmacnia efekty naszych działań. Tylko w 2020 roku ekwiwalent reklamowy związany z obecnością marki ORLEN w Formule 1, obejmujący ponad 100 tys. publikacji, wyniósł 433 mln zł – mówi o związkach koncernu z Formułą 1 Adam Burak, Członek Zarządu PKN ORLEN ds. Komunikacji i Marketingu.

Wśród miast na trasie bolidu pojawią się Lublin, Mikołajki/Prawdowo, Olsztyn, Gdynia, Koszalin, Szczecin, Toruń, Kostomłoty, Bielsko-Biała i Zakopane.


Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.