Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Pożary na stacjach paliw

e-petrol.pl
2021-05-10 / 09:27
Pożary na stacjach paliw

W niedzielne popołudnie, na stacji paliw w Luboniu (woj. wielkopolskie), doszło do pożaru samochodu. W sobotę miał też miejsce pożar samochodu na stacji paliw w Pakosławicach (woj. opolskie) - kierowca zajechał na nią w momencie, gdy paliła mu się komora silnika.

Na stacji w Luboniu pojazd znajdował się w pobliżu dystrybutora z paliwem. Pracownicy stacji ewakuowali wszystkie osoby przebywające na terenie stacji. Nikt nie został ranny. Pożar gasiły trzy zastępy straży pożarnej. Nie wiadomo, co było przyczyną pożaru samochodu.

W Pakosławicach (powiat nyski) w sobotę 8 maja około godz. 13.45 kierowca samochodu osobowego w trakcie jazdy zauważył dym wydobywający się spod maski i zjechał na stację paliw Lotos i próbował go ugasić. Tam z pomocą przyszli mu jej pracownicy. Na miejscu pojawiły się trzy zastępy straży pożarnej. Strażacy zabezpieczyli teren oraz dogasili pojazd.
Słowa kluczowe: pożar na stacji

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.