Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

W Rzeszowie można tankować na nowej stacji Circle K

e-petrol.pl/fot. Circle K
2021-05-06 / 09:46
W Rzeszowie można tankować na nowej stacji Circle K

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Najnowszy obiekt znajduje się w Rzeszowie, w województwie podkarpackim, przy ul. Przemysłowej. Jak poinformowało Circle K w komunikacie, stacja obsługuje zarówno ruch tranzytowy, jak i lokalny.

Na stacji w Rzeszowie można zatankować wszystkie rodzaje paliw dostępne w ofercie sieci, w tym LPG, oraz AdBlue. Stacja jest czynna przez całą dobę, a w sklepie, będącym częścią stacji, klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się kawy.

Mając na uwadze trwającą pandemię, konieczność dystansowania społecznego, a także styl podróżowania części klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K, w tym na tej w Rzeszowie, wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji.

Stacja Circle K w Rzeszowie funkcjonuje w modelu franczyzowym. Obecnie stacje franczyzowe stanowią ok. 25 proc. wszystkich punktów należących do tej sieci w Polsce. Łącznie sieć Circle K liczy blisko 380 stacji paliw na terenie całego kraju.
Słowa kluczowe: Circle K, nowa stacja

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.