Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Moya uruchomiła stację hybrydową w Żorach

e-petrol.pl/fot. Anwim S.A.
2021-05-06 / 09:29
Moya uruchomiła stację hybrydową w Żorach

Anwim SA poinformował, że w ostatnich dniach kwietnia rozpoczęła działalność stacja paliw Moya w Żorach (woj. śląskie). Obiekt, którego właścicielem jest operator sieci, położony jest przy drodze wojewódzkiej 932, nieopodal autostrady A1.

Oferta najnowszej stacji w Żorach skierowana jest do klientów flotowych i detalicznych – na terenie obiektu działa sklep wielobranżowy i Caffe Moya. Klienci flotowi mają możliwość tankowania pojazdów na osobnym stanowisku z szybkim wlewem diesla i możliwością płatności kartą flotową.

Wraz z otwarciem stacji w Żorach sieć Moya zbliża się do pułapu 330 punktów na mapie Polski. Nowa stacja jest już 96. obiektem, który należy do Anwim S.A. Stacja jest tzw. obiektem hybrydowym, będącym połączeniem stacji automatycznej oraz konwencjonalnej stacji obsługowej.

Oprócz standardowej oferty paliw na stacji kierowcy mogą skorzystać z kompresora, odkurzacza oraz czterostanowiskowej myjni.

W komunikacie podano, że kierowcy pojazdów ciężarowych znajdą tutaj nie tylko szybki wlew diesla czy płyn AdBlue, który dostępny jest z dystrybutora. Specjalnie dla nich przygotowane jest osobne stanowisko z samoobsługowym tankomatem. Dzięki temu mogą oni zrealizować tankowanie szybko i bezpiecznie, całkowicie bezobsługowo i bezgotówkowo, rozliczając się za pomocą jednej z wielu honorowanych na tej stacji kart flotowych.

Stacja czynna jest całą dobę przez siedem dni w tygodniu.
Słowa kluczowe: Moya, nowa stacja, Żory

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.