Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Żeglarze zatankują na stacjach Lotosu

e-petrol.pl
2021-05-04 / 09:49
Żeglarze zatankują na stacjach Lotosu

W marinach jachtowych Gdyni i Gdańska swoją działalność wznowiły nadwodne stacje paliw sieci Lotos. W marinach zastosowano rozwiązania techniczne mające eliminować ich wpływ na grunt i wodę.

Jak podała sieć Lotos, od początku maja działają ponownie dwie stacje typu marina: w Gdyni - na nabrzeżu Beniowskiego, na tyłach Wydziału Nawigacyjnego Uniwersytetu Morskiego oraz w Gdańsku - przy nabrzeżu Motławy na wysokości ul. Wapienniczej. Tankować mogą tu m.in. jachty, łodzie motorowe, jachty motorowe oraz skutery wodne. Przy okazji można zrobić drobne zakupy, dostępne są m.in.: oleje silnikowe, akcesoria, słodycze i napoje. Na nadwodnych stacjach honorowane są karty flotowe Lotos Biznes oraz karty programu Lotos Navigator.

Mariny spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, a ponadto wyposażone są w specjalistyczny sprzęt do zabezpieczania przed rozlewami podczas tankowania na wodzie. Paliwa dostępne w marinach to: bezołowiowa benzyna PB95 i olej napędowy z niską zawartością siarki 0,001 proc.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.