Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Grupa Lotos w kwietniu zakończy przegląd opcji inwestycyjnych

e-petrol.pl/fot. Grupa Lotos
2021-04-27 / 09:51
Grupa Lotos w kwietniu zakończy przegląd opcji inwestycyjnych

W Grupie Lotos trwa przegląd opcji inwestycyjnych - koncern zapowiedział, że szykuje się do odejścia w perspektywie 30 lat od przetwórstwa węglowodorów, w kierunku przetwórstwa biosurowców inwestycyjnych. Przegląd powinien zakończyć się jeszcze w kwietniu 2021 roku.

- Trwa przegląd opcji inwestycyjnych, który powinniśmy zakończyć jeszcze w kwietniu. W czerwcu zaprezentujemy te obszary, w które chcemy w najbliższych latach inwestować - powiedział wiceprezes koncernu ds. inwestycji i innowacji Jarosław Wróbel podczas debaty "Polska Chemia - strategiczność, konkurencyjność, przyszłość", organizowanej przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego (PIPC).

Wiceprezes dodał, że szczególnym obszarem zainteresowania Lotosu jest wodór, również w kontekście produkcji na bazie biometanu. Koncern swojej szansy upatruje również w obszarach LNG czy CNG.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.