Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Cztery nowe stacje w sieci Moya

e-petrol.pl/fot. Anwim S.A.
2021-04-22 / 09:02
Cztery nowe stacje w sieci Moya

Sieć stacji paliw Moya wzbogaciła się o cztery kolejne obiekty. Stacje w Janowie (woj. mazowieckie), Modle Królewskiej i Rosoczycach (woj. wielkopolskie) oraz w Woli Otałęskiej (woj. podkarpackie) są tradycyjnymi, obsługowymi punktami, gdzie można znaleźć również wielobranżowe sklepy i koncept gastronomiczny Caffe Moya.

Wszystkie te stacje paliw współpracują z siecią na zasadzie franczyzy. 

Sieć Moya rozwija się nadal z dużą dynamiką. Otwierane są zarówno stacje własne, jak i franczyzowe. Pojawiają się równomiernie na terenie całej Polski – przy drogach krajowych, lokalnych, w dużych miastach i mniejszych miejscowościach. Łączy je przede wszystkim najwyższa jakość paliw oraz przyjazna strefa gastronomiczna Caffe Moya, oferująca smaczne przekąski i aromatyczną kawę.

Stacja paliw Moya w Janowie, nieopodal Sochaczewa, położona jest w atrakcyjnym miejscu – przy drodze krajowej nr 50 relacji Żyrardów-Płońsk. Charakteryzuje się wszechstronnością i elastycznością w kwestii obsługi różnych grup klientów. Oferuje wszystkie rodzaje paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON Moya Power oraz LPG. Kierowcy ciężarówek mogą ponadto skorzystać na niej z szybkiego wlewu diesla.

Moya w miejscowości Modła Królewska znajduje się w pobliżu autostrady A2, na wysokości Konina. Na stacji znajduje się na niej szybki wlew diesla, dystrybutor z płynem AdBlue, a także parking na 30 „TIR-ów”. Stacja oferuje benzynę 95, olej napędowy standardowy, ON Moya Power oraz LPG.

Stacja w Rosoczycach zlokalizowana jest na drodze powiatowej relacji Ostrów Wlkp.-Grabów. Obiekt jest dobrze wyposażony – oprócz benzyny 95, oleju napędowego standardowego, ON Moya Power i LPG, kierowcy mogą skorzystać tam z kompresora i odkurzacza. Automat paczkowy umożliwia im także na nadawanie lub odbiór przesyłek.

Stacja paliw Moya w Woli Otałęskiej to obiekt koncentrujący się głównie na ruchu lokalnym. Oferuje benzynę 95, olej napędowy i LPG oraz odkurzacz i kompresor.

Na wszystkich czterech nowych stacjach klienci mogą skorzystać z oferty Caffe Moya oraz sklepu. Stacje czynne są całą dobę, dlatego sklepy otwarte są siedem dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe.
Słowa kluczowe: Moya

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.