Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Nowa stacja paliw Intermarché w Kołobrzegu

e-petrol.pl
2021-02-24 / 09:52
Nowa stacja paliw Intermarché w Kołobrzegu

Grupa Muszkieterów poinformowała, że uruchomiła kolejną stację paliw pod szyldem Intermarché - 10 lutego br. został otworzony nowy obiekt zlokalizowany przy sklepie Bricomarché w Kołobrzegu.

Jest to druga stacja Muszkieterów działająca w formule light, czyli bezobsługowo i bezgotówkowo. Łącznie Grupa ma około 70 stacji paliw w całym kraju.

W informacji prasowej podano, że najnowsza stacja paliw Intermarché została uruchomiona w województwie zachodniopomorskim w Kołobrzegu. Obiekt jest zlokalizowany obok supermarketu Bricomarché przy ulicy Jasnej 25a.

Jest to już drugi obiekt Muszkieterów w wersji light, czyli w pełni zautomatyzowany, który działa bez obecności pracowników obsługi. Zmotoryzowani mogą samodzielnie zatankować swoje pojazdy w systemie całodobowym, a następnie dokonać płatności bezgotówkowej. Na stacji zostały zainstalowane 4 stanowiska do tankowania paliw oraz 4 do tankowania LPG.

Paliwa są dostarczane przez SCA Petrole Polska Sp. z o.o., a ich producentem jest ORLEN Paliwa Sp. z o.o. Jakość paliw na bieżąco kontroluje akredytowane laboratorium Instytutu Nafty i Gazu.

Muszkieterowie konsekwentnie poszerzają swoją ofertę stacji paliw, dzięki czemu od lat są liderem na rynku przymarketowych obiektów tego typu. Niezmiennie naszym celem pozostaje, aby stacje paliw działały przy każdym istniejącym sklepie, tam gdzie tylko jest to możliwe – mówi Benjamin Ferte, Prezes Zarządu SCA Petrole Polska zajmującej się handlem paliwami w Grupie Muszkieterów i dodaje – Od 2021 roku proponujemy naszym klientom nowość, czyli stacje w koncepcie light. Wierzymy, że kolejne udoskonalenia naszej oferty pozwolą nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby konsumentów.

Oprócz uruchomienia stacji Muszkieterowie oferują przedsiębiorcom prowadzącym sklepy Intermarché i Bricomarché inne formy rozwijania biznesów. Właściciele mogą zaproponować swoim klientom m.in. myjnię samochodową bądź usługi z zakresu e-commerce – np. Bricomaty lub usługę Intermarché Drive.
Słowa kluczowe: Benjamin Ferte, Intermarché

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.