Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

W Ogrodzieńcu kierowcy zatankują na Orlenie

e-petrol.pl
2021-02-15 / 09:49
W Ogrodzieńcu kierowcy zatankują na Orlenie

W Ogrodzieńcu w województwie śląskim, przy ulicy Kościuszki powstaje stacja paliw. Będzie to stacja Orlen, która ma zostać otwarta już w najbliższych miesiącach. Obecnie sporo prac wykonywanych jest wewnątrz budynku.

Jak podały lokalne media, w Ogrodzieńcu, tuż przy Auto Myjni "Dymek", powstaje stacja paliw – obecnie są tam prowadzone są prace wykończeniowe. Będzie to stacja Orlen, której otwarcie ma nastąpić już w najbliższych miesiącach. Stacja będzie w formacie Stop Cafe 2.0., czyli połączenia sklepu convenience oraz części gastronomicznej. Klienci stacji będą mogli skorzystać także z usługi myjni ręcznej i automatycznej – poinformowało biuro prasowe sieci Orlen.

Kolejna stacja, to zdaniem lokalnego portalu, dobra informacja dla mieszkańców, aktualnie paliwo można tankować na stacjach przy ulicy Kościuszki 75 oraz Narutowicza 44. Orlen powstanie przy ul. Kościuszki 236.  
Słowa kluczowe: nowa stacja, PKN Orlen

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.