Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Dwa nowe MOP-y na Dolnym Śląsku

e-petrol.pl/fot. Grupa Lotos
2020-11-30 / 09:44
Dwa nowe MOP-y na Dolnym Śląsku

Sieć stacji paliw Lotos powiększyła się pod koniec listopada o dwie nowe lokalizacje: MOP Kochlice Wschód oraz MOP Kochlice Zachód. Obiekty położone są przy drodze ekspresowej S3 na odcinku łączącym Lubin z Legnicą.

Na terenie obu obiektów działa Cafe Punkt oferujący pełną ofertę gastronomiczną oraz koncept Subway. Ponadto, jak podał Lotos w komunikacie, oprócz zatankowania swoich aut, odwiedzający nowe stacje na MOP-ach mogą m.in. zrobić zakupy w sklepie, skorzystać z toalety, czy podłączyć się do darmowego Wi-Fi. Na najmłodszych pasażerów czeka plac zabaw oraz kącik do zabawy wyposażony w gry komputerowe. Rodziny z małymi dziećmi mogą korzystać ze specjalnego pokoju wyposażonego m.in. w kuchenkę mikrofalową. Na terenie obu stacji MOP udostępnione zostały zewnętrzne strefy wypoczynkowe. Na każdym obiekcie kierowcy TIR mogą liczyć na 26 miejsc dla aut ciężarowych, dostępnych jest również 6 miejsc dla autobusów.

Łącznie z najnowszymi stacjami, koncern z Gdańska zarządza już 23 stacjami typu MOP w całej Polsce.

MOP Kochlice Zachód (III kat.) jest zlokalizowany w ciągu drogi ekspresowej S3, w kierunku Lubawki, na odcinku Lubin – Legnica, na terenie gminy Miłkowice, powiat Legnica, woj. dolnośląskie. Natomiast MOP Kochlice Wschód (II kat.) odwiedzimy podróżując w kierunku Zielonej Góry. Droga ekspresowa S3, przebiegająca wzdłuż zachodniej granicy Polski, a łącząca na północy kraju porty morskie Szczecin-Świnoujście z Lubawką na południu, przy granicy z Republiką Czeską.
Słowa kluczowe: Lotos, MOP, S3

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.