Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

W Skierniewicach już działa pierwsza stacja benzynowa pod szyldem Intermarché

e-petrol.pl/fot. Grupa Muszkieterów
2020-11-25 / 09:48
W Skierniewicach już działa pierwsza stacja benzynowa pod szyldem Intermarché

Grupa Muszkieterów konsekwentnie rozwija sieć stacji paliw Intermarché. W pierwszej dekadzie listopada w Skierniewicach uruchomiony został 69. obiekt w barwach Muszkieterów. Oprócz sprzedaży paliw tradycyjnych oferta obiektu jest rozszerzona o możliwość ładowania pojazdów elektrycznych, a także o część gastronomiczną Café Marché.

Nowa stacja jest zlokalizowana obok supermarketu Intermarché przy ulicy Mszczonowskiej 58a. Klienci mogą tam zatankować paliwa w atrakcyjnych cenach. Na stacji są zainstalowane 4 stanowiska do tankowania oraz nowoczesny, dwuwężowy dystrybutor z gazem LPG. Dla kompleksowej obsługi klientów obiekt jest wyposażony w odkurzacz, kompresor, a także dystrybutor AdBlue. Ponadto zmotoryzowani mają możliwość naładowania swojego pojazdu w stacji ładowania samochodów elektrycznych. Takie udogodnienie znajduje się łącznie już przy 7 stacjach paliw pod szyldem Intermarché.

Grupa Muszkieterów kontynuuje realizację swoich celów biznesowych. Cieszymy się, że nie tylko zachowaliśmy, ale także wzmocniliśmy pozycję lidera na rynku przymarketowych stacji paliw. Planujemy wciąż rozbudowywać naszą sieć, jeszcze w tym roku otworzymy kilka takich obiektów w różnych częściach Polski. Celem Muszkieterów jest zwiększanie liczby stacji paliw, tak aby działały one przy każdym istniejącym supermarkecie Intermarché, tam gdzie jest to możliwe – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor ds. Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów i dodaje – Uruchomienie stacji paliw jest jedną z wielu możliwości rozwoju własnego przedsiębiorstwa prowadzonego w ramach Grupy Muszkieterów. Właściciele supermarketów wprowadzają dodatkowe usługi zgodnie z potrzebami lokalnych klientów. Oprócz stacji paliw mogą otworzyć m.in. myjnię samochodową, wędzarnię, czy wdrożyć usługi z zakresu e-commerce.

Przy stacji paliw w Skierniewicach znajduje się sklepik, który w asortymencie oferuje klientom artykuły spożywcze i przemysłowe, papierosy, alkohol, akcesoria motoryzacyjne. Klienci mogą też skorzystać z kącika bistro pod nazwą Café Marché, który oferuje świeżo parzoną kawą oraz bogatą ofertę fast-food. Powierzchnia sklepiku to 53 m2. Stacja jest otwarta codziennie w godzinach 5.30-23.30.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.