Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Zdemolował stację paliw i rzucał w ekspedientki butelkami z winem

e-petrol.pl
2020-11-25 / 09:32
Zdemolował stację paliw i rzucał w ekspedientki butelkami z winem

Policjanci Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali 44-letniego obywatela Gruzji, który rozbijał butelki z alkoholami na terenie stacji paliw i niszczył znajdujące się na regałach towary na kwotę ok. tysiąca złotych.

Mundurowi na miejscu zastali 44-letniego obywatela Gruzji, który był silnie wzburzony i wykrzykiwał wulgaryzmy. Policjanci obezwładnili mężczyznę, który pełen złości rozbijał butelki z alkoholami, niszczył i rozrzucał towar na regałach. Przerażone ekspedientki przekazały funkcjonariuszom, że zatrzymany wchodząc do sklepu był mocno zdenerwowany, krzyczał i rzucał w nie butelkami z winem, na szczęście żadna z pracownic stacji nie została ranna.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie i usłyszał już zarzut zniszczenia mienia, do którego się przyznał. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.