Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Orlen Asfalt zaprasza samorządy do współpracy

e-petrol.pl
2020-11-24 / 09:35
Orlen Asfalt zaprasza samorządy do współpracy

Spółka Orlen Asfalt rozpoczyna program, który ma pomóc w podnoszeniu jakości dróg w Polsce. Dla wybranych jednostek samorządu terytorialnego przygotowano szkolenia i możliwość współpracy biznesowej.

Jak poinformował koncern w poniedziałek, o tytuł ambasadora w Programie Innowacyjne Drogi Samorządowe ubiegać się mogą jednostki samorządu terytorialnego, a także jednostki organizacyjne podległe samorządowi terytorialnemu, zarządzające i realizujące inwestycje drogowe.

Orlen zaznaczył w komunikacie, że warunkiem uczestnictwa w Programie Innowacyjne Drogi Samorządowe jest prawidłowo złożony wniosek, który należy przesłać poprzez stronę innowacyjnedrogi.pl lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Nabór wniosków do Programu Innowacyjne Drogi Samorządowe właśnie ruszył i będzie trwał do końca czerwca 2021 r. Szczegóły i dokumenty, w tym wniosek, dostępne są na internetowej stronie www.innowacyjnedrogi.pl.
Słowa kluczowe: Orlen Asfalt, samorządy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.