Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Na stacjach Circle K wprowadza płatność aplikacją

e-petrol.pl
2020-11-19 / 09:41
Na stacjach Circle K wprowadza płatność aplikacją

Sieć stacji Circle K zdecydowała się na wprowadzenie mobilnych płatności za paliwo oraz myjnie na swoich stacjach, podała spółka. Obecnie możliwość płatności mobilnej dostępna jest na stacjach zlokalizowanych w Warszawie, a w grudniu br. planowane jest rozszerzenie jej działania na całą Polskę.

Projekt, którego start planowany był na pierwszy kwartał 2021 roku został przyspieszony ze względu na rozwój pandemii w Polsce, zaznaczono. Obecnie możliwość płatności mobilnej dostępna jest na stacjach zlokalizowanych w Warszawie, a w grudniu planowane jest rozszerzenie jej działania na całą Polskę.

- Od pewnego czasu pracowaliśmy nad rozwojem aplikacji mobilnej Circle K. W związku z pogorszeniem się sytuacji epidemicznej w ostatnich tygodniach, przyspieszyliśmy znacząco prace, aby już teraz udostępnić płatność mobilną klientom – powiedział szef marketingu w Circle K Rafał Droździak, cytowany w komunikacie.

Aplikacja Circle K dostępna jest w sklepach Google Play i App Store.
  

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.