Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Nowa marka Easy Auchan na stacjach bp

e-petrol.pl
2020-11-18 / 09:56
Nowa marka Easy Auchan na stacjach bp

Auchan Retail Polska oraz sieć stacji bp poinformowały o rozpoczęciu strategicznej współpracy na polskim rynku, w ramach której na stacjach bp uruchamiane będą sklepy w nowym formacie convenience - pod szyldem Easy Auchan.

Na stacji bp Reduta w Warszawie 19 listopada br. zostanie otwarty pierwszy, pilotażowy sklep Easy Auchan. Otwarcia dwóch kolejnych sklepów planowane są na grudzień tego roku. Easy Auchan to nowy format sklepów, który oferuje praktyczne, szybkie i wygodne zakupy w ramach konceptu convenience.

Gerard Gallet, dyrektor generalny Auchan w Polsce ocenia, że współpraca z bp to istotny moment rozwoju dla firmy. Pozwala ona na dostosowanie  formatów sprzedaży tak, by skutecznie i z wyprzedzeniem reagować na potrzeby klientów,.

Dzięki sklepom Easy Auchan i Wild Bean Cafe klienci będą mogli w szybki i komfortowy sposób zrobić bieżące zakupy, zaopatrzyć się w przekąski na drogę lub w produkty gotowe do zjedzenia na miejscu, na terenie stacji. W ramach konkurencyjnej cenowo oferty dostępnych będzie ponad 1900 produktów, w tym zdrowe, świeże i szybkie do przygotowania artykuły spożywcze, a także środki chemiczne, produkty BIO i wegańskie. Oferta produktowa zawierać będzie ponad 320 produktów marek własnych Auchan, w tym gamę produktów Pewni Dobrego.

Barbara Wiążewska, dyrektor generalny bp Retail w Polsce, cytowana w komunikacie prasowym sieci stacji powiedziała, że sklepy Easy Auchan będą otwarte, podobnie jak stacje benzynowe bp przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. 

W ramach wprowadzanych zmian oferta śniadaniowa i lunchowa dostępna w Wild Bean Cafe zostanie rozszerzona o dania na miejscu i na wynos m.in. kanapki skomponowane ze świeżych produktów zgodnie z preferencjami klientów, przygotowane na miejscu ciepłe przekąski, świeżo wyciskane soki oraz wypiekane na miejscu pieczywo. Oferta Wild Bean Cafe oraz sklepowa dostępna będzie na miejscu oraz z dostawą do domu. Na stacji bp Reduta oraz kolejnych przebudowywanych, zgodnie z nową koncepcją, dostępna będzie usługa z obszaru  #zerowaste, realizowana dzięki współpracy z TooGoodToGo.  

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.