Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Anwim uruchomił kolejną stację paliw

e-petrol.pl
2020-10-23 / 09:46
Anwim uruchomił kolejną stację paliw

W leżącym nieopodal Drawskiego Parku Krajobrazowego Czaplinku (woj. zachodniopomorskie), otwarto nową stację paliw Moya. Jest to kolejna stacja własna Anwimu.

Stacja zlokalizowana jest na południe od Czaplinka, przy drodze wojewódzkiej nr 163, relacji Wałcz-Kołobrzeg. Jak podała sieć w komunikacie prasowym, obiekt skupia się na obsłudze ruchu lokalnego, jak i tranzytowego – stanowi dogodne miejsce odpoczynku dla podróżujących na wakacyjne wypady. Obiekt charakteryzuje się najwyższymi standardami – dysponuje szeroką ofertą paliw, produktów i usług pozapaliwowych. Na stacji działa koncept gastronomiczny Caffe Moya, a na terenie obiektu znajduje się odkurzacz i kompresor, a nieopodal także bezdotykowa myjnia.

Stacja dobrze dostosowana jest także do obsługi samochodów ciężarowych – dysponuje wygodnym podjazdem, dystrybutorem z szybkim wlewem diesla, płynem AdBlue, który dostępny jest z dystrybutora oraz parkingiem na trzy „TIR-y”.  

Sieć Moya liczy 264 stacje paliw, w tym 46 stacji własnych, należących do operatora sieci Moya – Anwim S.A. Stacje paliw Moya obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach.
Słowa kluczowe: Czaplinek, Moya, nowa stacja

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.