Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Sieć stacji BP rozpoczyna współpracę z Glovo w Polsce

e-petrol.pl
2020-09-25 / 09:54
Sieć stacji BP rozpoczyna współpracę z Glovo w Polsce

Polacy coraz chętniej korzystają z możliwości zamówienia dań i produktów spożywczych do domu czy pracy. Teraz będą mogli też łatwo zamówić produkty z oferty gastronomicznej Wild Bean Café i sklepowej BP za pomocą aplikacji Glovo.

Sieć stacji paliw BP i hiszpańska aplikacja Glovo, umożliwiająca zamawianie jedzenia i zakupów, rozpoczęły współpracę na polskim rynku i 24 września 2020 r. ruszył pilotażowy etap, w ramach którego w Krakowie i Warszawie można zamówić artykuły z oferty gastronomicznej Wild Bean Café i sklepowej bp za pomocą aplikacji Glovo. Jak podało BP w komunikacie, na początek użytkownicy Glovo mogą skorzystać z darmowej dostawy na pierwsze zamówienie z BP. Niebawem z oferty będzie też można skorzystać w innych miastach.  

Chcąc skorzystać z darmowej dostawy, należy w dniach 24-30 września wpisać kod  „BPJESTWGLOVO” w zakładce „Kody promocyjne”. Kod ważny jest przez 14 dni od wpisania i obejmuje darmową dostawę na pierwsze zamówienie z partnerskich stacji BP.
Słowa kluczowe: BP, Glovo

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.