Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Przy obwodnicy Kędzierzyna-Koźla powstała stacja paliw

e-petrol.pl
2020-09-18 / 09:34
Przy obwodnicy Kędzierzyna-Koźla powstała stacja paliw

Tuż przy południowej obwodnicy Kędzierzyna-Koźla na terenie gminy Reńska Wieś zbudowano stację paliw Orlenu. Otwarcie miało miejsce w czwartek.

Budowa stacji ruszyła wiosną i powstała ona przy drodze wojewódzkiej nr 418 na granicy Kędzierzyna-Koźla i Reńskiej Wsi. Tuż obok przebiega południowa obwodnica miasta, będąca częścią drogi krajowej nr 40.

Kierowcy na stacji mogą przez całą dobę zatankować paliwo i robić zakupy. Stacja paliw posiada sześć stanowisk do tankowania pojazdów - w tym stanowisko TIR i Adblue z dystrybutora. W ofercie paliwowej znajdą się paliwa Efecta, paliwa Premium Verva oraz autogaz. Na stacji działa koncept gastronomiczny Stop Cafe 2.0, co oznacza, że klienci mogą skorzystać z pełnej oferty gastronomicznej.

Z uwagi na usytuowanie stacja będzie obsługiwać też ruch ciężarówek, w związku z tym powstaną jeszcze dodatkowe udogodnienia dla kierowców TIR-ów.
Słowa kluczowe: nowa stacja paliw, Orlen

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.