Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Lotos kupił największy dźwig do swojej rafinerii

e-petrol.pl
2020-08-24 / 09:32
Lotos kupił największy dźwig do swojej rafinerii

Nowy żuraw zasili park maszynowy spółki Lotos Serwis. Dźwig będzie wykorzystywany przy remontach oraz utrzymaniu ruchu na terenie rafinerii Grupy Lotos. Koncern kupił sprzęt od Zeppelin Polska.

Zakupiona maszyna będzie największym dźwigiem wykorzystywanym na terenie rafinerii. Ułatwi spółce realizację usług z zakresu utrzymania ruchu, obsługi urządzeń i instalacji, remontów oraz usług diagnostyczno-pomiarowych.

- Nowoczesne wyposażenie spółki Lotos Serwis pozwoli na podtrzymanie wysokich standardów obsługi urządzeń i instalacji, a także usprawni przeprowadzanie prac remontowych na terenie zakładu. Nowy sprzęt doskonale się sprawdzi, dając nam większe możliwości przy nowo wybudowanych instalacjach. Rafineria Grupy Lotos jest obecnie w trakcie prac remontowych i modernizacyjnych, które przeprowadzają polskie firmy. Co druga zlokalizowana jest na Pomorzu. Dzięki temu, modernizujemy zakład i jednocześnie wspieramy lokalne przedsiębiorstwa – mówi, cytowany w komunikacie Paweł Jan Majewski, prezes Zarządu Grupy Lotos.
Słowa kluczowe: Grupa Lotos, Lotos Serwis

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.