Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Anwim przygotowuje się do dalszej ekspansji

e-petrol.pl
2020-08-18 / 09:42
Anwim przygotowuje się do dalszej ekspansji

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) poinformował, że Anwim złożył wniosek w sprawie nabycia części mienia spółki Snowfinch 17. Wniosek wpłynął 12 sierpnia br., a sprawa jest w toku.

Anwim chce przejąć kilka stacji paliw, które działały przy sklepach Tesco. W informacji urzędu można przeczytać, że przedmiotem zgłoszenia jest zamiar koncentracji polegającej na nabyciu przez spółkę Anwim z siedzibą w Warszawie części mienia: Snowfinch 17 Wrocław z siedzibą w Warszawie, Snowfinch 17 Warsaw Stalowa Property z siedzibą w Warszawie oraz Snowfinch 17 Lublin Property z siedzibą w Warszawie, obejmującego prawo do korzystania z nieruchomości zabudowanych stacjami paliw, w drodze zawarcia umów dzierżawy.

Spółki z grupy Snowfinch działają na rynku wynajmu powierzchni handlowych i usługowych w centrach handlowych oraz zarządzają wielkoformatowymi obiektami handlowymi w Polsce.
Słowa kluczowe: Anwim, Moya, Tesco, UOKiK

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.