Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Moya otworzyła trzy nowe stacje

e-petrol.pl
2020-08-05 / 09:41
Moya otworzyła trzy nowe stacje

Sieć Moya posiada już 258 stacji w całej Polsce. Nowe obiekty powstały w Strykowie, Wieprzu oraz Roztoce.

Stacja w Strykowie to obiekt automatyczny, przeznaczony wyłącznie dla samochodów ciężarowych. W jej ofercie znajduje się olej napędowy oraz płyn AdBlue, który dostępny jest z dystrybutorów. Stacje w Wieprzu (w pobliżu Andrychowa oraz Wadowic) oraz w Roztoce (powiat tarnowski) są tradycyjnymi stacjami, posiadającymi przystacyjne sklepy oraz bistro Caffe MOYA. Obiekt w dostosowany jest także do obsługi samochodów ciężarowych, posiada bowiem podjazd dla TIR-ów, szybki wlew diesla, płyn AdBlue dostępny z dystrybutora oraz parking dla samochodów ciężarowych.

- Kolejne trzy stacje Moya są dowodem na rozwój naszej sieci. Dbamy o  obsługę każdej grupy klientów. Stacja automatyczna w Strykowie jest propozycją dla kierowców ciężarówek, dla których najważniejszy jest czas, z kolei w Wieprzu i Roztoce zatankować mogą także klienci indywidualni, którzy przy okazji mogą zrobić zakupy oraz zjeść coś dobrego i zregenerować się przed dalszą podróżą – komentuje otwarcie placówek Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych, członek zarządu Anwim S.A.
Słowa kluczowe: Moya, nowe stacje

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.