Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Nowa stacja Moya w Starych Budach

e-petrol.pl
2020-07-16 / 13:16
Nowa stacja Moya w Starych Budach

Kierowcy przejeżdżający przez Stare Budy (woj. mazowieckie) mogą już korzystać z zakupów paliw i innych udogodnień, jakie oferuje stacja benzynowa Moya.

Stacja w Starych Budach położona jest przy trasie Żyrardów-Warszawa, a dojazd do niej możliwy jest z obu kierunków jazdy. Dostępne paliwa to: ON, ON Power, Pb95, Pb98, LPG i AdBlue z dystrybutora.

Stacja powstała z myślą zarówno o kierowcach samochodów osobowych, jak również ciężarowych. Dla swoich klientów oferuje najwyższe standardy jakości paliwa, koncept gastronomiczny Caffe Moya oraz sklep, w którym można zrobić zakupy także w niedziele niehandlowe. Dodatkowo stacja w Starych Budach oferuje im automatyczną oraz bezdotykową myjnię samochodową, kompresor, odkurzacz i bezpłatne wifi. Punkt dostosowany jest również do obsługi flot – zapewnia wygodny podjazd dla samochodów ciężarowych, szybki wlew diesla, płyn AdBlue oraz parking dla TIRów.

Rozwój sieci paliw Moya to dla nas kluczowa kwestia. Chcemy być coraz bliżej klientów w całej Polsce, zarówno w dużych miastach, małych miejscowościach, jak i przy drogach tranzytowych. Stacja Moya w Starych Budach to świetne miejsce nie tylko dla zmotoryzowanych, ale także dla wszystkich mieszkańców okolic, dla których punkt będzie również dobrym miejscem na zrobienie niedzielnych zakupów, dzięki dostępnemu wachlarzowi produktów oraz ofercie gastronomicznej – mówi  Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych w sieci stacji paliw Moya, członek zarządu Anwim S.A.

Działająca pod granatowo-białymi barwami stacja czeka przez całą dobę na odwiedzających przy ul. Żyrardowskiej 43.   
Słowa kluczowe: Moya, nowa stacja

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.