Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Slovnaft Polska zmienił prezesa

e-petrol.pl/fot. Slovnaft Polska
2020-07-02 / 09:45
Slovnaft Polska zmienił prezesa

Jak donosi portal Petrolnet.pl z dniem 1 maja br. stanowisko prezesa zarządu oraz dyrektora sprzedaży hurtowej w spółce Slovnaft Polska objęła Katarzyna Mazurek.

Katarzyna Mazurek, która ze spółką jest związana od ponad 20 lat, objęła stanowisko zajmowane od 2013 roku przez Tomasza Rybczaka. Nowa prezes jest absolwentką Wydziału Stosunków Międzynarodowych Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Dołączyła do Grupy MOL w 1998 roku, zdobywając doświadczenie w obszarze związanym z rozwojem sieci detalicznej oraz importem paliw. W kolejnych latach pełniła funkcje kierownicze w różnych obszarach działalności Spółki Slovnaft Polska -  od logistyki poprzez obsługę klienta oraz sprzedaż.

Slovnaft Polska jest operatorem hurtowym i stacyjnym obecnym głównie na południu Polski od 1997 r. Jest w 100 proc. własnością Slovnaft z Bratysławy.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.