Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Wodniacy mogą tankować na stacjach Orlenu

e-petrol.pl
2020-06-01 / 09:19
Wodniacy mogą tankować na stacjach Orlenu

PKN Orlen poinformował, że uruchomił stacje nawodne na Mazurach, nad Morzem Bałtyckim i nad Zalewem Zegrzyńskim. W placówkach tych, poza produktami paliwami, jak olej napędowy czy benzyna bezołowiowa 95, dostępne są też m.in. artykuły spożywcze i przemysłowe.

PKN Orlen uruchomił stacje nawodne na Mazurach - Sztynort, Węgorzewo, Piękna Góra i Mikołajki, nad morzem - Puck oraz nad Zalewem Zegrzyńskim - Nieporęt - ogłosiła w komunikacie spółka. Informując w piątek o otwarciu swych stacji nawodnych, PKN Orlen zaznaczył, że otwiera tegoroczny sezon dla motorowodniaków i żeglarzy, którzy nie będą musieli korzystać z uciążliwego dla motorowodniaków i żeglarzy uzupełnianie paliwa za pomocą kanistrów. Podczas tankowania w placówkach nawodnych cała załoga łodzi musi zejść na ląd, a dystrybutor obsługuje pracownik koncernu.

Na wodnych stacjach można zatankować olej napędowy i benzynę bezołowiową 95 ale także zaopatrzyć się także artykuły spożywcze, przemysłowe oraz prasę.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.