Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Kawa, przekąski i zakupy ze stacji BP w dostawie do domu

e-petrol.pl
2020-05-13 / 09:46
Kawa, przekąski i zakupy ze stacji BP w dostawie do domu

Firma BP rozpoczęła pilotażową współpracę z Uber Eats, dotyczącą dostaw w Polsce kawy, jedzenia i innych produktów sklepowych ze stacji paliw BP do domu, podało BP w komunikacie prasowym.

Firma BP, jako pierwsza firma paliwowa w Polsce, wprowadza home delivery, jako pierwsza w branży rozpoczyna współpracę z Uber Eats. Właśnie ruszył pilotażowy etap, w ramach którego w Krakowie można zamówić szereg artykułów z oferty gastronomicznej Wild Bean Café za pomocą aplikacji Uber Eats. Wkrótce ta oferta zostanie rozszerzona o inne artykuły spożywcze i towary ze sklepów na stacjach BP. 

To pierwsza tego typu współpraca na polskim rynku, a bp to pierwsza firma paliwowa w Polsce, która wprowadza domowe dostawy sklepowe i gastronomiczne. Do skorzystania z oferty konceptu kawiarnianego BP będzie potrzebna aplikacja Uber Eats lub skorzystanie ze strony internetowej Uber Eats. Nie obowiązuje minimalna wartość koszyka, a opłata za dostawę wynosi od 5,99 do 9,99 w zależności od odległości.  

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.