Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Wybrano nowego prezesa Lotosu

e-petrol.pl
2020-01-31 / 09:53
Wybrano nowego prezesa Lotosu

Zakończyło się postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu Grupy Lotos. Rada nadzorcza spółki z dniem 3 lutego 2020 r. na to stanowisko powołała Pawła Jana Majewskiego - poinformował naftowy koncern.

Grupa Lotos podała, że Paweł Jan Majewski karierę zawodową rozpoczął w 2002 r., początkowo jako prawnik w spółkach KGZ, Żywiec Trade, Projekty Kapitałowe, a następnie dyrektor Działu Prawnego w Intacto Centrum Windykacji. Uzyskał tytuł magistra prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Absolwent Executive Master of Business Administration (MBA) organizowanych przez Apsley Business School w Londynie/Wyższa Szkoła Menadżerska w Warszawie.

Nowy prezes posiada długoletnie doświadczenie zawodowe na kierowniczych stanowiskach m.in. w spółce Petrolot (obecnie Orlen Aviation), a także jako dyrektor Pionu Zarządzania Marżą Zmienną i Produkcją w PGNiG Termika.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu