Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Będzie modernizacja linii nalewczych w bazach paliwowych

e-petrol.pl/foto PERN
2020-01-23 / 09:55
Będzie modernizacja linii nalewczych w bazach paliwowych

PERN podpisał umowy z wykonawcami na modernizację linii nalewczych na terenie baz paliw w Koluszkach, Nowej Wsi Wielkiej, Rejowcu i Kawicach – informuje spółka w komunikacie.

Spółka podała, że w ramach modernizacji dokonana zostanie przebudowa stanowisk nalewczych, a linie nalewcze zostaną wyposażane w najnowsze moduły dozowania dodatków firmowych oraz w urządzenia do dozowania biokomponentów.

Spółka poinformowała, że modernizacja odbywa się w bazach paliw w Koluszkach, Nowej Wsi Wielkiej, Rejowcu i Kawicach. Pierwsze zmodernizowane stanowiska nalewcze trafią do eksploatacji jesienią tego roku.

Działania PERN są ukierunkowane na to, aby poprawić komfort kierowców i skrócić czas obsługi autocystern w bazach paliw. Kierowcy będą mogli zatankować wszystkie produkty na jednym stanowisku.

Zastosowanie tego rozwiązania obniża łączny czas załadunku nawet o kilka minut i wpływa na skrócenie czasu oczekiwania kierowców przed bazą paliw.  

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu